Tehnička podrška
organizacijama civilnog društva

Kontakti Resursnih Centara

 

VESTA Derneği

Danijela Ozme 1/I,
Sarajevo, BIH
Telefon: +387 33 269 315
E-mail: vesta@bih.net.ba
Web: http://www.vesta.ba

Amra Seleskovic
Direktör
E-mail: amra@vesta.ba

Berina Bukva
Koordinasyon ve İletişim Sorumlusu
E-mail: berina@vesta.ba

 

Kosova Sivil Toplum Vakfı (KCSF)

Str. Fazli Greiçevci 55,
Pristina, Kosovo
Telefon: +381 38 248 636
E-mail: office@kcsfoundation.org
Web: http://kcsfoundation.org/?page=2,1

Venera Hajrullahu
Direktör
E-mail: venera.hajrullahu@kcsfoundation.org

Fidan Hallaqi
Geliştirme Yöneticisi
E-mail: fidan.hallaqi@kcsfoundation.org

 

Makedonya Uluslararası İşbirliği Merkezi (MCIC)
Nikola Parapunov str., no. 41a,
P.O.Box 55, 1060 Skopje, Republic of Macedonia
Telefon: +389 2 3065 381
E-mail: mcms@mcms.mk
Web: http://mcms.mk/en.html

Aleksandar Krzalovski
Direktör
E-mail: akr@mcms.mk

Gonce Jakovleska
Yönetici/İletişim Koordinatörü
E-mail: gjk@mcms.mk

Emina Nuredinoska
Koordinasyon Sorumlusu
E-mail: enr@mcms.mk

 

STK Geliştirme Merkezi (CRNVO)
Dalmatinska 78, 81 000, Podgorica, Montenegro
Telefon: +38220219121
E-mail: crnvo@crnvo.me
Web: http://www.crnvo.me

Ana Novakovic
Direktör
E-mail: ana.novakovic@crnvo.me

Nevena Bulatovic
Ofis Yöneticisi
E-mail: nevena.bulatovic@crnvo.me

Rados Musovic
Kapasite Geliştirme ve İletişim Sorumlusu
E-mail: rados.musovic@crnvo.me

Zorana Markovic
Program Asistanı
E-mail: zorana.markovic@crnvo.me

 

Sivil Girişimler

Kneza Miloša street 4,
11000 Belgrade, Serbia
Telefon: +381 11 3284 188
E-mail: civin@gradjanske.org
Web: http://www.gradjanske.org

Bojana Selakovic
Direktör Vekili
E-mail: bojana@gradjanske.org

Marija Vujkovic
Halkla İlişkiler Yöneticisi
E-mail: marija@gradjanske.org

 

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM)

Tunus Caddesi 85-8 06680 Kavaklıdere
Ankara-Turkey
Telefon: +903124424262
E-mail: bilgi@stgm.org.tr
Web: http://stgm.org.tr/tr

Tezcan Eralp Abay
Genel Koordinatör
E-mail: tezcan@stgm.org.tr

Özgür Mehmet Kütküt
İletişim Koordinatörü
E-mail: mehmet@stgm.org.tr