Sivil Toplum
Kuruluşları için Teknik Destek

Kaynak Kuruluş ve İletişim Bilgileri

Kaynak Kuruluşlar

Printe-mailFacebookTwitterLinkedIn

 

VESTA Derneği

Danijela Ozme 1/I, Sarajevo, BIH

+38733 269 315

vesta@bih.net.ba

http://www.vesta.ba

Amra Seleskovic

Direktör

amra@vesta.ba

Berina Bukva

Koordinasyon ve İletişim Sorumlusu

berina@vesta.ba

 

 

Kosova Sivil Toplum Vakfı (KCSF)

Str. Fazli Greiçevci 55, Pristina, Kosovo

+381 38 248 636

office@kcsfoundation.org

http://kcsfoundation.org/?page=2,1

Venera Hajrullahu

Direktör

venera.hajrullahu@kcsfoundation.org

Fidan Hallaqi

Geliştirme Yöneticisi

fidan.hallaqi@kcsfoundation.org

 

 

Makedonya Uluslararası İşbirliği Merkezi (MCIC)

Nikola Parapunov str., no. 41a, P.O.Box 55, 1060 Skopje, Republic of Macedonia

+389 2 3065 381

mcms@mcms.mk

http://mcms.mk/en.html

Aleksandar Krzalovski

Direktör

akr@mcms.mk

Gonce Jakovleska

Yönetici/İletişim Koordinatörü

gjk@mcms.mk

Emina Nuredinoska

Koordinasyon Sorumlusu

enr@mcms.mk

 

 

STK Geliştirme Merkezi (CRNVO)

Dalmatinska 78, 81 000, Podgorica, Montenegro

+38220219121

crnvo@crnvo.me

http://www.crnvo.me

Ana Novakovic

Direktör

ana.novakovic@crnvo.me

Nevena Bulatovic

Ofis Yöneticisi

nevena.bulatovic@crnvo.me

Rados Musovic

Kapasite Geliştirme ve İletişim Sorumlusu

rados.musovic@crnvo.me

Zorana Markovic

Program Asistanı

zorana.markovic@crnvo.me

 

 

Sivil Girişimler

4, Kneza Miloša street, 11000 Belgrade, Serbia

+381 11 3284 188

civin@gradjanske.org

http://www.gradjanske.org

Bojana Selakovic

Direktör Vekili

bojana@gradjanske.org

Marija Vujkovic

Halkla İlişkiler Yöneticisi

marija@gradjanske.org

 

 

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM)

Tunus Caddesi 85-8 06680 Kavaklıdere, Ankara-Turkey

+903124424262

bilgi@stgm.org.tr

http://stgm.org.tr/tr

Tezcan Eralp Abay

Genel Koordinatör

tezcan@stgm.org.tr

Özgür Mehmet Kütküt

İletişim Koordinatörü

mehmet@stgm.org.tr